O nás - realitná kancelária TINAPOL


    TINAPOL s.r.o. Je profesionálna realitná kancelária , ktorej cielom je zabezpečiť 100% istotu a spokojnosť klientov pri predaji, prenájme či kúpe nehnuteľností.

    Náš mladý a dynamický kolektív je pripravený spoľahlivo poskytnúť všetky služby súvisiace s kúpou, predajom či prenájmom nehnuteľností. Našim klientom nesľubujeme nemožné, ale len realitu, ochotu, flexibilitu a rýchlosť.

    Nepredávame nehnuteľnosti s nereálnou cenou a nejednáme s podozrivými majiteľmi podozrivých nehnuteľností. Snažíme sa , aby naši klienti spoznali silu a spolahlivosť našej kancelárie a našim záujmom je , aby k nám budúci klienti prichádzali na základe dobrých referencií.

    Kedže vo väčšine prípadov pri realizácii realitného obchodu ide o celoživotné úspory klienta ( predaj alebo nákup nehnuteľnosti ) je pochopiteľné, že najväčšiu dôveru si u klienta získa tá realitná kancelária , ktorá problematike obchodovania s nehnuteľnosťami naozaj rozumie, preto sme tu my. Naša realitná kancelária má vyškolených realitných maklérov, ktorý získali osvedčenie od Slovenskej realitnej akadémie s celoštátnou platnosťou akreditovanou Ministerstvom školstva SR.    Prax potvrdzuje, že výsledkom kombinácie odborného prístupu a osobnostných predpokladov realitných maklérov sú spokojní klienti.

    Postaráme sa o všetko tak, aby predmetný obchod prebehol podľa Vašich požiadaviek a kritérií.

Sme tu pre Vás od pondelka do nedele.

Kontaktovať nás môžete e-mailom alebo telefonicky.Vaša realitná kancelária                                             TINAPOL s.r.o.
                                                                       Ing. Martina Poláková , konateľ